Renata Kaczoruk atakuje Małgorzatę Rozenek!Konflikt Renaty Kaczoruk i Małgorzaty Rozenek-Majdan był widoczny gołym okiem w programie Azja Express. Żona Radosława Majdana nie ukrywała w produkcji swojej niechęci do partnerki Kuby Wojewódzkiego. Zachowanie modelki wywołało również ogromny hejt w Internecie w momencie, kiedy jej zachowanie wpłynęło na odpadnięcie Majdanów z wyścigu.

To właśnie wtedy padły niewybredne słowa ze strony Perfekcyjnej Pani Domu pod adresem Renulki. Celebrytka w końcu nie wytrzymała fali krytyki pod swoim adresem, kiedy tabloidy sugerowały, że zlekceważyła “zaproszenie” Małgosi na wspólne spotkanie. Z tego względu napisała na swoim Facebooku list otwarty, w którym jawnie krytykuje jurorkę Projektu Lady:

Media internetowe zalała dziś informacja, że nie chciałam się z umówić na herbatę z Małgosią Rozenek.. � powiem wam dlaczego nie znalazłybyśmy wspólnego języka..

Ja nigdy nie będę gwiazdą formatu Małgosi, bo..

- nigdy, jako „matka dwójki dzieci”, nie nazwałabym swojej siedemnaście lat młodszej- debiutującej w telewizji- koleżanki „suką”, nazywając to „sportową rywalizacją”(sic!)�
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Renata Kaczoruk atakuje Małgorzatę Rozenek!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz