Rekordy WOŚP na internetowych aukcjachPonad 151 tysięcy złotych za udział w treningu piłkarskiej reprezentacji Polski! Tyle zapłacił zwycięzca najdroższej jak dotąd aukcji WOŚP. Ogromna rzeźba Geralta z Rivii (bohater gry komputerowej “Wiedźmin”) osiągnęła cenę 61.100 złotych, a wyjazd na pokaz mody do Paryża od Anji Rubik został wylicytowany za 53.300 złotych.

Łącznie na internetowych aukcjach WOŚP zebrano już ponad 4,3 mln złotych, a licytacje potrwają do 14 lutego. Wśród najdroższych aukcji znalazły się srebrny klucz od Magdaleny Różczki (30.500 zł.) oraz statuetka Złotej Żaby podarowana przez Jerzego Stuhra (27.100 zł.) Dużym zainteresowaniem cieszyła się także licytacja nart z autografem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Sprzedano je ostatecznie za 17.000 złotych. Znaczące kwoty dla WOŚP uzyskały także licytacje biletów VIP na mecz reprezentacji Polski od Zbigniewa Bońka, dzień w fotelu Prezydenta Słupska od Roberta Biedronia czy trening z mistrzynią świata MMA Joanną Jędrzejczyk.

Wszystkie przedmioty podarowano Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w ramach aukcji “Rzeczy od serca”. Na stronie www.rzeczyodserca.pl znalazły się filmy, w których piosenkarze, dziennikarze, aktorzy a także znani projektanci, modelki oraz blogerki modowe zachęcali do wzięcia udziały w aukcjach WOŚP. Znalazło się tam także wiele aukcji wystawionych przez internautów. Wśród nich obraz namalowany przez psa, przejazd symulatorem ambulansu. ręcznie wykonana biżuteria i indywidualny projekt architektoniczny domu.

- Bardzo dziękujemy wszystkim za tak duży odzew i zaangażowanie w licytacje WOŚP. Aukcje jeszcze trwają, ale już widzimy, że tegoroczny wynik finansowy będzie lepszy niż rok temu – mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro, które od 16 lat organizuje charytatywne aukcje WOŚP. Celem 24. Finału WOŚP jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej dla seniorów.
Żródło info i foto: PlotkiMagazyn
lg share en Rekordy WOŚP na internetowych aukcjach

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz