Rasiści atakują Meghan Markle, narzeczoną księcia Harry’egoAktorka Meghan Markle (36 l.) już niebawem wkroczy na stałe do rodziny królewskiej. Tymczasem przyszła małżonka księcia Harry’ego (33 l.) stała się ofiarą rasistowskich komentarzy. Jeden z największych brytyjskich dzienników “Daily Mail” nie pozostawia na przyszłej księżnej suchej nitki.

“Z obskurnego Los Angeles do pałacu” – to tylko część ostrych określeń, które można wyczytać z artykułów dziennika. “Daily Mail” notorycznie wytyka Markle jej korzenie. Podkreśla, że co prawda ojciec jest biały, ale jednak matka jest Afroamerykanką, a to już powinno ją skreślać z wejścia do rodziny królewskiej. W dodatku czytelnicy również uwzięli się na aktorkę. Współczują królowej Elżbiecie II (91 l.) albo dziwią się, że książę nie wybrał żadnej Brytyjki.

- To przygnębiające – skomentowała falę nienawiści Markle w wywiadzie dla BBC.

- Jestem dumna z tego, kim jestem i skąd pochodzę, a my nigdy nie zwracaliśmy na to uwagi. Koncentrujemy się na sobie jako parze – dodała. Z kolei wściekły książę Harry wydał oficjalne oświadczenie, w którym potępia rasistowskie komentarze dotyczące jego narzeczonej.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Rasiści atakują Meghan Markle, narzeczoną księcia Harryego

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz