Rajskie wakacje StarakówAgnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak wypoczywają w Saint Tropez. W podróży towarzyszą im Zosia Ślotała i Kamil Haidar.

Żadna pora roku nie jest tak idealna na odpoczynek i wakacje, jak lato. Wiedzą coś o tym Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak. Małżonkowie postanowili odpocząć od pracy i zgiełku Warszawy, więc udali się na wakacje do Saint Tropez. Jednak nie sami. W podróży towarzyszą im Zosia Ślotała i Kamil Haidar.

Zdjęcia z wakacji tej czwórki robią ogromne wrażenie. Nie brakuje ich na Instagramie Agnieszki i Zosi. Na ich kontach możemy podziwiać zdjęcia zrobione na tle morza, czy też te z jachtu.

Także na Instastories gwiazd pojawiło się sporo nagrań z tego malowniczego miejsca. Widok piaszczystej plaży i lazurowej wody zapiera dech w piersiach. Jednak nie tylko to. Na profilu Zosi pojawiło się jej zdjęcie w bikini, a fani nie przestają się zachwycać figurą stylistki:

Co za figura… Tylko pozazdrościć!

Jak modelka!

Wyglądasz pięknie! Co za ciało…

Agnieszka Woźniak-Starak wyłączyła możliwość komentowania zdjęć na Instagramie. A szkoda. Jesteśmy pewni, że zebrałaby tyle samo komplementów!
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Rajskie wakacje Staraków

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz