Rafał Mroczek ma nową partnerkę!Rafał Mroczek pojawił się wczoraj na wernisażu fotografii Adriana Woźnego. Największe zainteresowanie mediów wzbudziła jednak jego dziewczyna. Kim jest nowa miłość aktora? Do tej pory Rafał Mroczek (33 l.) rzadko pokazywał się w w towarzystwie kobiet. Niechętnie też opowiadał o swoim życiu osobistym. Jakie więc było zdziwienie wszystkich, kiedy aktor przybył na imprezę razem ze swoją dziewczyną. Czyżby Mroczek miał już dość ukrywania uczuć?

W mediach mówi się, że gwiazda “M jak miłość” nie ma szczęścia właśnie…w miłości. Podczas gdy jego brat, Marcin Mroczek, niedawno cieszył się z narodzin pierwszego dziecka, on nadal nie założył rodziny. Czyżby w końcu los i do niego się uśmiechnął? Podczas wernisażu Mroczek ze swoją partnerką nie szczędzili sobie uczuć. Widać, że są zakochani.

Rafał Mroczek pojawił się na wernisażu zdjęć “Kreacje osobowości”, które przedstawiają znanych aktorów, tancerzy, dziennikarzy w ich nieznanych obliczach. Aktor „M jak miłość” jest jedną z postaci sfotografowanych przez Woźnego.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Rafał Mroczek ma nową partnerkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz