Rafał Maślak rezygnuje z rozbierania się!Kariera Rafała Maślaka rozpoczęła się od wygranych cztery lata temu wyborów na Mistera Polski. Skromny strażak z Gorzycy podbił show biznes swoją umięśnioną klatką piersiową, której wyrzeźbienie kosztowało go dużo pracy.

Jak wynika ze zdjęć, które zamieścił w Internecie, osiem lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Rafał wyjaśnił, że z powodu chorej tarczycy i źle dobranych leków najpierw gwałtownie schudł 20 kilogramów, a potem zaczął puchnąć.

Na szczęście lekarzom udało się ustabilizować jego hormony i obecnie Maślak zachwyca wyrzeźbioną sylwetką.

Być może należałoby o tym mówić już w czasie przeszłym, bo były Mister Polski grozi, że przestanie się publicznie rozbierać. Przez ostatnie cztery lata, spędzone w show biznesie, uwierzył bowiem, że ludzi interesują jego poglądy, a nie ciało. Podzielacie jego opinię?

Teraz mniej pokazuję ciało – wyjaśnia Rafał w rozmowie z Faktem. To świadomy wybór. Mam poczucie, że etap rozbierania jest już za mną i nikomu nie zabraknie starej klaty Maślaka. Niemniej cały czas dostaję wiadomości od fanek, które tęsknią za moimi rozbieranymi zdjęciami.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Rafał Maślak rezygnuje z rozbierania się!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz