Rafał Maślak myśli o ślubie?!Związek Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń przeszedł poważny kryzys w lutym tego roku. Były MIster Polski i jego dziewczyna zdecydowali się rozstać tuż przed walentynkami. Rafał jednak szybko zrozumiał, że Kamila jest jednak miłością jego życia i przekonał ją, by dali sobie jeszcze jedną szansę. Od tamtej pory do szerokiego wachlarza tematów, na które Rafał wypowiada się publicznie, doszły jeszcze relacje w związkach. Maślak uważa się za specjalistę w tej dziedzinie, podobnie jak w temacie piłki nożnej, medycyny, przemocy w szkołach, polityki, mody i gotowania. Ostatnio okazało się, że zna się także na stylizacji paznokci i zapowiada otwarcie w Warszawie salonu piękności, w którym będzie można zadbać o dłonie i stopy.

Wygląda na to, że ten rok w ogóle będzie przełomowy w życiu Rafała. Nie tylko zaczyna własny biznes, ale jeszcze planuje oświadczyny. Oczywiście w Fakcie. Rafał ma nadzieję, że Kamila zareaguje odpowiednio i “ugną jej się kolana”.

Nie chciałbym za wiele zdradzać, bo to ma być niespodzianka, ale powiem tak: jestem bliżej niż dalej – zapowiada w tabloidzie. Uważam, że trzeba robić prezenty drugiej połówce. Jak kupi się duży bukiet róż to każdej kobiecie uginają się kolana.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Rafał Maślak myśli o ślubie?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz