Rafał Jonkisz nie ma partnerki na studniówkę!Rafał Jonkisz szybko podążył drogą Rafała Maślaka i po zdobyciu tytułu Mistera Polski 2015 promuje w sieci swoją nagą klatę. Zrobiło się o nim głośno z powodu wpisu na temat propozycji seksualnych, jakie otrzymuje od mężczyzn za pośrednictwem Facebooka. Zainteresowanie panów nastolatkowi wyraźnie przeszkadza ale za to pełne zachwytu wiadomości od fanek już chyba nie. Tym bardziej, że właśnie ogłosił casting na partnerkę.

Jonkisz spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze dziewczynę, z która pójdzie na studniówkę. Ogłosił to na swoim profilu i zaznaczył, że szuka “normalnej dziewczyny”. W ogłoszeniu “Baby Poland” czytamy:

KTO PÓJDZIE ZE MNĄ NA STUDNIÓWKĘ? Oficjalnie poszukuję partnerki na moją Studniówkę, która odbędzie się 16.01.2016 w Rzeszowie. Nie mam z kim pójść, bo ostatnie tygodnie to był wyścig z czasem i moje życie towarzyskie utkwiło w martwym punkcie. Nie chcę iść sam i dlatego postanowiłem pójść z dziewczyną z ogłoszenia. Wiem, że to strasznie głupio brzmi, ale myślę, że to dobry pomysł i trochę szalony.

Na pewno będzie ten dreszczyk emocji i ciekawość – jaka na żywo okaże się dziewczyna, którą ostatecznie wyłonię spośród wszystkich zgłoszeń. Nie szukam top modelki, ale normalnej, pozytywnej dziewczyny. Zapraszam na Studniówkę nie jako Mister Polski, ale jako przeciętny polski maturzysta. Problem z osobą towarzyszącą ma wielu moich rówieśników, więc mnie rozumiecie. Każda z Was ma równe szanse, jedyny wymóg, to ukończone 18 lat. Przetańczmy razem całą noc. Żaden ze mnie tancerz, ale poloneza ogarnę.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Rafał Jonkisz nie ma partnerki na studniówkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz