Rafał Jonkisz będzie reprezentantem Polski w Mister WorldO reprezentacji Polski mówi się teraz dużo. Wszystko za sprawą Euro 2016. Rafał Jonkisz, Mister Polski 2016 również będzie reprezentował nasz kraj. Nie chodzi jednak o piłkę nożną! Rafał ma szansę zostać Misterem Świata!

Rafał Jonkisz mimo młodego wieku wiele już osiągnął. Został najprzystojniejszym mężczyzną Polski w 2015 roku, a także zatańczył w programie Taniec z Gwiazdami. Teraz znów ma szansę zaprezentować się z najlepszej strony i rozsławić nasz kraj na cały świat! Wszystko z powodu konkursu Mister World 2016! Jak się okazuje, Jonkisz od dawna marzył o reprezentowaniu Polski na słynnych zawodach piękności.

- UDAŁO SIĘ!! Marzenia sie spełniają !!!! Będę reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej w tak prestiżowym konkursie jakim jest Mister World! – napisał na Facebooku. Dla potwierdzenia swoich słów, zamieścił dowód w postaci zdjęcie z oficjalnym logo konkursu. Fani są wniebowzięci z powodu radosnej nowiny. Jak myślicie? Rafał ma szanse na konkursie Mister World? Wygra?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Rafał Jonkisz będzie reprezentantem Polski w Mister World

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz