Radek Majdan zajmuje się dziećmi swojej dziewczyny!Małgorzata Rozenek poprowadzi program dla prawdziwych dam, a raczej dla adeptek na prawdziwe damy. Założy w Polsce szkołę dla dziewcząt, które chcą być eleganckie. Wszystko śledzić będą kamery TVN, ale nie Radek Majdan! Były piłkarz nie jeździ z ukochaną na plan zdjęciowy… On zajmuje się domem i dziećmi!

Małgorzata Rozenek miała dwie możliwości pracy: wyjazd do angielskiej szkoły z polskimi podopiecznymi i występ w roli eksperta albo stworzenie własnej szkoły dla dam w Polsce. Producenci programu zdecydowali się na drugą opcję, w nadziei, że Rozenek poprowadzi kilka edycji programu, który może okazać się sukcesem. Z całą pewnością będzie nowością na polskim rynku, więc są szanse na sukces.

Po co Rozenek szkoła dla kobiet, które chcą być eleganckie? Otóż już niebawem ruszy program “Damą być”, w którym zobaczymy Rozenek jako prawdziwą elegantkę, która nie dość, że zada szyku, to jeszcze poprowadzi cała szkołę dla dam! Na miejsce zdjęć wybrano pałacyk z hotelem niedaleko Warszawy, skompletowano już kadrę pedagogiczną. Ciekawi, czego będzie się można nauczyć od celebrytki?

Podobno zdjęcia trwają, Radek Majdan wierzy w sukces, a Małgorzata Rozenek ma mnóstwo pracy! – Tak naprawdę nikt nie zna Małgosi lepiej niż ja. Uwierzcie mi, że ona klasą i intelektem przewyższa niejedną osobę ze świecznika – opowiada znajomym jej ukochany Radosław Majdan, jak czytamy na pomponik.pl.

Majdan zadbał, by ukochana miała komfort pracy. Kiedy ona jest na planie, on zajmuje się domem i dziećmi. Urocze!
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Radek Majdan zajmuje się dziećmi swojej dziewczyny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz