Radek Majdan przebije popularnością Małgosię?!Radosław Majdan (43 l.) i Małgorzata Rozenek (37 l.) to para, która w polskim show-biznesie budzi wiele emocji. Dużo się o nich mówi, a oni sami dbają o to, by nie schodzić z czołówek gazet. Teraz o partnerze „Perfekcyjnej Pani Domu” jest głośno – przed nim aktorski debiut! Radek Majdan już od lat pojawiał się nie tylko na murawach stadionów.

Nie wystarczyła mu piłkarska kariera i postanowił wkroczyć do świata show-biznesu. Bez wątpienia pomogło mu w tym małżeństwo ze znaną polską wokalistką, Dodą. Po rozpadzie ich związku wydawało się, że bramkarz już nie będzie bywał na imprezach dla gwiazd i celebrytów.

Nic bardziej mylnego! Jego żywot na salonach przedłużyła najpierw aktorka Anna Prus, a teraz “Perfekcyjna Pani Domu” Małgosia Rozenek! Jednak Radek ma już chyba dość tego, że zwykle kojarzony jest z popularnymi partnerkami i postanowił zawalczyć o własną karierę w telewizji! Majdan zostanie aktorem! Wystąpi w “Barwach szczęścia”! Według scenariusza ma się wcielić w rolę komentatora sportowego. Omówi sprawę jednego z bohaterów serialu.

Wygląda na to, że to epizodyczna rólka, ale kto wie? Może otworzy Radziowi drzwi do poważniejszych ofert?
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Radek Majdan przebije popularnością Małgosię?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz