Radek Majdan nie umie wbić gwoździa!Choć o ich związku mówi się wiele, oni sami robią to rzadko. Małgorzata Rozenek (37 l.) po raz pierwszy zdradziła tajemnice ukochanego Radosława Majdana (43 l.). Jak się okazuje, jej narzeczony w domu jest całkowicie nieprzydatny. Nie gotuje, nie sprząta, a w dodatku kompletnie nie radzi sobie z prostymi męskimi zajęciami. Nie potrafi przybić nawet gwoździa.

Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba.

- Jak myśmy się poznali, to nie było tak, że któreś z nas planowało, by ułożyć sobie życie. To właśnie była miłość od pierwszego wejrzenia. I to był duży problem dla nas – zwierzyła się Małgosia w programie “Kobiecym okiem” Natalii Hołowni. – Pamiętam, jak on podszedł do mnie na premierze filmu, zaczęliśmy rozmawiać, zobaczyłam, że nagle zaczęli biec fotoreporterzy, i mówię: “Radosław, nie stawaj obok mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem”, a Radosław mówi: “Dobra, ja też miałem dwie żony, to do trzech razy sztuka”. I poszło – wspomina z błyskiem w oku.

Przy okazji Małgosia zdradziła, jak wygląda ich życie w domowym zaciszu. Radek nie sprząta, a gdy gotuje, to tylko jedną potrawę. I choć nie potrafi nawet przybić gwoździa, jest wzorem męskości dla jej synów.

- Spędza z nimi bardzo dużo czasu i pokazuje im takie typowe męskie życie. Czy pokazuje im, jak przybić gwóźdź do ściany? Nie, tego Radosław kompletnie nie potrafi! On o tym wie i nie udaje, że wie jak. Radosław nie lubi takich prac w domu, coś ty. Bardzo często jest tak, że jesteśmy bezradni i musimy prosić o pomoc – opowiada Małgosia.

Na szczęście Radek uczy jej synów tego, o czym ma pojęcie – sportu i zasad fair play.

- Takich ważnych zasad, których mama im nie przekaże – mówi Rozenek.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Radek Majdan nie umie wbić gwoździa!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz