Radek Majdan nie pomaga Małgosi w sprzątaniuPerfekcyjna Małgorzata (wiek utajniony) miała nadzieję, że nauczenie Radosława Majdana pewnych podstawowych zachowań nie będzie aż tak czasochłonne. A jednak… W programie “Perfekcyjna Pani Domu” doskonale radziła sobie nawet z najbardziej opornymi uczestnikami. Do tego swój “fach” szlifowała pod okiem trenerki z bydgoskiej firmy sprzątającej, którą stacja wynajęła kilka miesięcy przed nagraniami do hitowego programu.

Niestety, Małgorzacie nie udało się zreformować ukochanego Majdana. Para mieszka ze sobą od prawie dwóch lat w apartamencie piłkarza na warszawskim Ursynowie. Jak pisały tabloidy, już pierwszego dnia po przeprowadzce Rozenek zaczęła wprowadzać tam swoje porządki. Jednak, jak widać, Majdan okazał się zbyt mało pojętnym uczniem…

- Radosław zdecydowanie nie sprząta – żali się Gonia w programie śniadaniowym. – On nie jest mężczyzną domowym. Nie dał się wtłoczyć w obowiązki, mimo moich próśb. Wynoszenie śmieci to nie jest coś, co lubi robić najbardziej – przyznaje z żalem celebrytka.

Para musiała więc zatrudnić pomoc domową, która pomaga utrzymać ład i porządek. Wcześniej, gdy gwiazda mieszkała na Sadybie, jej domem także zajmowała się wykwalifikowana gosposia.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Radek Majdan nie pomaga Małgosi w sprzątaniu

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz