Radek Majdan chce mieć córkę!Był ślub, teraz pora na dziecko. Radek Majdan (44 l.) wyznał, że on i Małgosia Rozenek-Majdan (38 l.) mają już konkretne plany. Piłkarzowi marzy się córeczka, ale nie miałby też nic przeciwko bliźniakom. – Na pewno powiększymy rodzinę – potwierdza nam Małgosia. Radek Majdan, wiążąc się z Małgosią, stał się drugim ojcem dla jej dwóch synów i świetnie czuje się w tej roli.

- To są fantastyczni chłopcy, których nie można nie kochać. Ja lubię dzieci, ja się do tego nie muszę zmuszać. Jest też takie powiedzenie, że jak mężczyzna kocha kobietę, to z automatu kocha jej dzieci. Martwiłem się, że oni mogą mnie nie polubić, ale wszystko było OK. Mówimy sobie po imieniu – cieszy się Radek.

Marzy jednak o tym, by zostać biologicznym ojcem małej księżniczki.

- Mam wspaniałą rodzinę, chciałbym ją powiększyć. Z Małgosią, którą bardzo kocham, wierzę, że będę miał córeczkę. To będzie szczęśliwa rodzina. Mała królewna by się przydała. Mam nadzieję, że tak będzie. A może trafią się bliźniaki – snuje plany Radek.

Rozenek w rozmowie z “Super Expressem” potwierdza słowa Radka.

- Marzymy o powiększeniu rodziny. To na pewno. Ale nieważne, czy to będzie syn, czy córka. Radosław mi powiedział, że wchodzi we wszystko, bliźniaki też mogą być – śmieje się Małgosia.

O wnuczce marzy też mama Radka. – Bardzo bym chciała mieć wnuczkę. Jeżeli oni chcą dziecka, to my jak najbardziej to popieramy, bo dzieci nigdy nie jest za wiele – wyznała nam niedawno pani Halina Majdan. Przed Małgosią i Radkiem nie lada wyzwanie. Ale jakie przyjemne…
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Radek Majdan chce mieć córkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz