Quebonafide odsuwa Natalię Szroeder od znajomychMało kto spodziewałby się, że taka ugrzeczniona gwiazdka jak Natalia Szroeder (23 l.) może zakochać się w buntowniczym raperze. Wszystko wskazuje na to, że nowy ukochany artystki – Jakub „Quebonafide” Grabowski (27 l.) – ma na nią wielki wpływ. Jak dowiedział się Fakt, niekoniecznie pozytywny…

– Znajomi Natalii martwią się, że Kuba w błyskawicznym tempie zamknął ją w złotej klatce. Całkiem straciła dla niego głowę i każdą wolną chwilę spędzałaby tylko z nim. Przestała nawet odbierać telefony od dawnych przyjaciół – mówi Faktowi koleżanka Szroeder.

Jak słyszymy, przez nowy związek sympatyczna dotychczas wokalistka stała się ostatnio bardzo wyniosła. – Gdy ktoś pyta się o jej związek z Kubą, szybko ucina, że to jej życie i nie chce słuchać na ten temat niczyjej opinii. Jej znajomi jej nie poznają, bo zawsze była duszą towarzystwa. Zaczynają się o nią martwić – tłumaczy nasza informatorka.

Kim jest nowy chłopak Natalii Szroeder? Quebonafide to jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. Jego ostatnia płyta „Egzotyka” była najlepiej sprzedającym się albumem muzycznym w Polsce w 2017 roku. Wiele kontrowersji budzą jego zachowania i wygląd. Raper słynie z kolorowych włosów, złotych nakładek na zęby i tatuaży na całym ciele, a na koncertach lubi występować w samych bokserkach.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Quebonafide odsuwa Natalię Szroeder od znajomych

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz