Pudzian za kratami!Mariusz Pudzianowski (39 l.), człowiek uznawany za jednego z najsilniejszych na świecie, ponownie trafił do więzienia. Tym razem jednak tylko na potrzeby programu Polsatu “Rinke za kratami”. Jego autor Rinke Rooyens (47 l.) uznał, że strongman będzie doskonałym przykładem dla skazanych i wzorem do naśladowania. Przed laty bowiem “Pudzian” wylądował za kratkami. I tam postanowił zmienić swoje życie. – Nigdy więcej tam nie wrócę – zapewnia.

Mariusz Pudzianowski trafił do więzienia w 2000 roku – jak sam to określa – za bójkę. Za kratami łowickiego więzienia, najpierw jako tymczasowo aresztowany, a potem skazany, spędził prawie dwa lata.

- Coś tam za młodych lat chuliganiłem. Było to 16 lat temu i już do tego nie wrócę. Przez prawie 20 miesięcy nauczyłem się pracować nad sobą. Postawiłem sobie cel i do tego celu dążyłem – mówi Mariusz Pudzianowski.

Rinke Rooyens zaprosił Pudzianowskiego do wspólnych ćwiczeń z innymi osadzonymi na siłowni w Zakładzie Karnym w Siedlcach, pokazując im, że po wyjściu z więzienia można zmienić swoje życie.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Pudzian za kratami!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz