Prince chorował na AIDS?Nagła śmierć Prince’a wstrząsnęła światem show-biznesu i fanami zakochanymi w muzyce wokalisty. Nikt nie spodziewał się, że muzyk, który jeszcze kilka dni wcześniej dawał koncerty na dużych scenach, robi to po raz ostatni. Początkowe wyjaśnienia przedstawicieli piosenkarza na temat przyczyn choroby (miały to być powikłania grypowe) ustąpiła miejsca plotkom. Pisano już o tym, że Prince był uzależniony od leków i zapewne przedawkował, sugerowano także, że był chory, ale nie na grypę.

Wprost pogłoskę o śmierci Prince’a z powodu AIDS formułuje znany z publikowania nie zawsze sprawdzonych rewelacji magazyn The National Enquirer. Tabloid pisze, powołując się na informatora z otoczenia piosenkarza, że Prince wiedział, iż jest chory na AIDS i brał leki, które mają utrzymać chorego w jak najlepszym stanie.

Lekarze powiedzieli mu, że ma niesłychanie niskie ciśnienie. To spowodowało, że temperatura jego ciała niebezpiecznie spadła – gazeta cytuje informatora.

Miał straszne niedobory żelaza, był bardzo słaby. Niewiele jadł, a gdy już coś przełknął, często zwracał.

Magazyn cytuje też pracowników drogerii, w której mieści się apteka. W niej Prince kupował leki – pod koniec życia bywał tam kilka razy na dzień.

Wszyscy byliśmy w szoku, gdy zobaczyliśmy go ostatniego wieczoru. Wyglądał fatalnie. Powiedzieliśmy mu, że się za niego modlimy – czytamy w magazynie wypowiedź pracownika apteki.

Prince miał odpowiedzieć, że gdyby ktoś modlił się za niego rok wcześniej, może teraz wszystko wyglądałoby inaczej. Tak czy owak podziękował, pomachał na pożegnanie i wyszedł. Plotkowano, że Prince bierze leki na jakąś tropikalną chorobę. Pojawiały się teorie, że to wirus Zika. Ale osoba pracująca w aptece twierdzi, że muzyk kupował leki przepisywane nosicielom wirusa HIV.

Jaka jest prawda? Obok plotek o chorobie pojawiają się teorie, że Prince został zamordowany. Do czasu wyjaśnienia sprawy takich plotek na pewno będzie jeszcze więcej. Prince był otwarty na ludzi, ale miał swój świat. Intrygujący i tajemniczy, co widać po jego śmierci.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Prince chorował na AIDS?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz