Poznajcie “polską Paris Hilton”!Jest piękna, młoda i bogata. Mówią o niej “polska Paris Hilton”, bo jej rodzice mają sieć hoteli. Poznajcie Patrycję Kaletę, która już niedługo zatrzęsie rodzimym show-biznesem. Patrycja Kaleta dorastała w świecie jak z bajki. Bogaci rodzice zapewniali jej wszystko, czego zapragnęła. Teraz, kiedy już jest dorosła, ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia: młodość, urodę, bajeczną fortunę, przystojnego chłopaka. Ma też marzenie i jest blisko jego spełnienia. Patrycja bardzo chce wejść do show-biznesu. Jest piękna i bogata, a do tego już teraz porównuje się ją do Paris Hilton, więc ma całkiem nieźle ustawiony punkt startu. Uważam, że “swoje 5 minut” trzeba wykorzystać. Ja zostałam teraz zauważona i chcę wypromować siebie i przy okazji to, co robię. Biznes jest mi już dobrze znany, więc może teraz pora na “show” – powiedziała wprost w rozmowie z Plotek.pl.

Patrycja ma 25 lat. Urodziła się w Krakowie i tam studiowała Marketing Internetowy na AGH. Jeszcze jako studentka podjęła pracę w rodzinnej firmie, gdzie oczywiście zajmowała się marketingiem. Obecnie jest Brand Managerem i odpowiada za spójność całej marki, choć to tylko drobna część jej obowiązków.

Rodzina

Patrycja pochodzi z rodziny milionerów, ale nie jest typową “córką bogatych rodziców”, bo po pierwsze, ma ekscentryczne marzenie, a po drugie na co dzień ciężko pracuje. A jej rodzina? Ojciec Patrycji już jako 20-latek otworzył swoją pierwszą firmę elektryczną. Potem były hotele, baseny wypełnione wodą mineralną, własna linia kosmetyków oraz woda mineralna.

Obecnie rodzina dysponuje siecią hoteli, a w planach są kolejne, rozrzucone po całej Polsce. “Malinowe hotele”, bo tak się nazywa sieć, posiadają własne źródło drogocennej dla zdrowia wody leczniczej (siarczkowej), zwanej “wodą życia”. Lista sławnych osób odwiedzających hotele jest długa. Do stałych klientek należy Agata Młynarska, która w jednym z obiektów dochodziła do siebie po swojej chorobie. Regularnie odwiedzają sieć m.in. Joanna Kurowska, Olga Bończyk, Miss Polski Ewa Mielnicka, Aleksandra Szwed i inni. Lista nazwisk jest długa. Często odwiedzają je również znani sportowcy m.in. Kamil Stoch. Na początku przyszłego roku Ewa Chodakowska szykuje tu swoje słynne warsztaty.

Patrycja nie zdradza jak dużym majątkiem dysponuje rodzina, jednak przyznaje, że są to miliony. I jak na milionerów przystało, mieszkają w okazałej rezydencji.
Rezydencja jest duża, ma kilka pięter oraz strefę Wellness. U taty w domu często wyprawiane są przyjęcia dla sławnych ludzi biznesu i nie tylko – opowiada Patrycja.

Chłopak

Serce Patrycji skradł Jędrzej – przystojny inżynier budownictwa. Jędrzej również pracuje w rodzinnej firmie i w niej realizuje swoje projekty. Jego hobby to rajdy samochodowe, którymi zaimponował Patrycji, oboje bowiem uwielbiają szybką jazdę. Poznali się w jednym z krakowskich klubów.

Zaczepił mnie przy szatni jak już miałam wracać do domu – wspominała Patrycja. – Oboje mocno rozwijamy się zawodowo i na tym obecnie się skupiamy. Na razie nie rozmawiamy na temat ślubu, bo na to jeszcze za wcześnie.

Wcześniej, jak sama przyznaje, była bardziej kochliwa, a ze swoim pierwszym chłopakiem była aż 10 lat. Na razie Patrycja mieszka sama w swoim domu, na wspólne mieszkanie z chłopakiem jeszcze nie pora.

Show-biznes

Patrycja Kaleta to kobieta biznesu, i jak wspomniała w cytowanej już wypowiedzi, teraz zamierza zrobić show. I to takie, jakiego dotąd nie było.
Ten świat jak większość osób podglądam zza ekranu, obserwując jak ze zwykłych czynności życiowych np. sprzątanie i gotowanie robi się widowisko i wtedy tak sobie myślę, że brakuje ludzi młodych z pasją i zapałem do pracy, którzy prowadzą własny biznes – bo to moim zdaniem dużo ciekawsze niż ciągłe oglądanie tego samego – powiedziała nam.

Jeżeli definicją celebryty jest bycie znanym z tego, że jest się znanym, to Patrycja najwyraźniej chce tę definicję rozbić od środka i zostać celebrytką znaną z tego, że pracuje. I jest przygotowana na hejt.

Myślicie, że bycie “córeczką bogatego tatusia” nigdy nie rodziło hejtu? A w biznesie wszystko przychodzi łatwo? Jeśli coś osiągniesz, ludzie zawsze będą Ci tego zazdrościć. Jestem osobą świadomą, twardo stąpającą po ziemi i znam swoją wartość, tak więc anonimowe komentarze mogą mnie co najwyżej rozśmieszyć – dodała.

Trzeźwa głowa i poczucie własnej wartości to podstawa, bo hejt potrafi być niezwykle brutalny, o czym doskonale wiedzą na przykład Marta i Victoria Grycan (nazywane “polskimi Kardashiankami”), które regularnie się z nim zmagają. Patrycję z kolei porównuje się do Paris Hilton, choć jedyne podobieństwo między nimi to hotele.

Ja nie porównuję się do Paris, to media tak kreują. W Polsce tak już jest, że nasze rodzime gwiazdy porównywane są do tych zagranicznych. Takie porównania są nieuniknione. Mnie to bawi i mam duży dystans do tego. Nie przefarbuję włosów na blond i nie będę didżejką na imprezach – podkreśla Patrycja.

Patrycja już teraz ma sporo znajomych z show-biznesu, choć na razie spotyka ich głównie w swoich SPA, gdzie odpoczywają. Niewykluczone jednak, że niedługo będzie wspólnie z nimi pozowała na tych samych ściankach.

Top Model

Patrycja próbowała swoich sił w 2. edycji “Top model”. Karolina Korwin Piotrowska uznała wtedy, że jest nudna, ale za to spodobała się Joannie Krupie, która w Top Model miała najwięcej do powiedzenia. Niestety, nie wykonała zadania, jakie postawił przed nią Dawid Woliński. Miała udać, że dzwoni do prezydenta USA, żeby poinformować go, że przeszła do następnego etapu.

Grzecznie odmówiłam, bo chciałam być oceniania w kategorii modelki, a nie pajaca. Karolina Piotrowska podsumowała mnie słowami: “piękna, inteligenta, ale nudna” (śmiech). Pewnie dlatego, że wiedziała, że nie będę się zachowywała jak małpa w cyrku. Asia Krupa podeszła do mnie po wszystkim i powiedziała, że szkoda że się poddałam i zeszłam ze sceny, bo ona była na tak, a w jury ma głos decydujący.

W ten sposób Patrycja pożegnała się z programem.

Prywatnie

Prywatnie Patrycja jeździ bmw7, lubi zwierzęta i ma kilka kotów, które przygarnęła ze schroniska. Zdarza jej się również odwiedzić schronisko, żeby przynieść zwierzętom coś do jedzenia. Lubi się dobrze ubrać.

Ubieram się w to, co mi się podoba, cena nie jest dla mnie ważna. Ciuchy muszą być w moim stylu – mówi.

Jej największą pasją jest taniec, balet i moda. W wolnym czasie wsiada w swoje bmw 7 i pędzi przed siebie, bo jak wspomnieliśmy, kocha szybkość.

Moim obecnym hobby jest teraz modeling i w wolnych chwilach pozuję do zdjęć i chodzę w pokazach – zdradza.

Czy Patrycja Kaleta zostanie celebrytką? Chętnych jest wiele, ale żadna z nich tak otwarcie nie mówi, że potrzebuje tego, bo chce pokazać coś więcej. Jest to tak przedziwne, że kto wie, czy nie jest to jej największym atutem, może nawet większym, niż bogactwo, uroda i odporność na hejt. Jeżeli jej się nie uda nie straci, bo zawsze będzie miała gdzie wrócić, ale coś nam się wydaje, że już wkrótce rodzimy show-biznes zatrzęsie się od środka. Szukajcie Patrycji na ściankach.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Poznajcie polską Paris Hilton!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz