Poważna zmiana w wyglądzie Monici Bellucci!Monica Bellucci przefarbowała włosy na blond. Dlaczego 51-letnia gwiazda zdecydowała się na aż tak radykalną zmianę wizerunku? Okazuje się, że zrobiła to ze względu na rolę w filmie „Ville-Marie”, który wejdzie na ekrany polskich kin już 29 lipca. Kogo zagra w nim Bellucci?

Film „Ville-Marie” opowiada historię aktorki Sophie Bernard (w tej roli Monica Bellucci), która przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. Spotka go w szpitalu położonym w dzielnicy Ville-Marie… W filmie obok Belucci zobaczymy Aliochę Schneidera, młodszego brata Nielsa Schneidera, gwiazdy głośnego „Zabiłem moją matkę” Xaviera Dolana.

– „Ville-Marie” nie tylko potwierdza wielki talent reżyserski Guya Édoina, ale też przynosi jedną z najlepszych kreacji Monicy Bellucci ostatnich lat” – tak napisał o filmie opiniotwórczy „The Hollywood Reporter”. Został już zresztą nagrodzony na świecie – film uznano za najlepszy obraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara.

Jak prezentuje się Monica Bellucci jako blondynka? Jej fani są zachwyceni nowym wizerunkiem aktorki. Jedni porównują ją do Marylin Monroe, pozostali piszą, że jest jak wino – im starsza, tym piękniejsza.
Żródło info: Fakt.pl
lg share en Poważna zmiana w wyglądzie Monici Bellucci!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz