Polskie gwiazdy na rozdaniu Europejskich Nagród FilmowychPierce Brosnan, Pedro Almodovar, Małgorzata Szumowska, Monika Olejnik, Magda Mołek i Weronika Rosati to tylko garstka z osób, które pojawiły się na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych. Wydarzenie przyciągnęło niesamowitych gości z całego świata. Zobacz, kto zawitał do Wrocławia. Europejskie Nagrody Filmowe to europejski odpowiednik Oscarów. Gala wręczenia nagród w 2016 roku po raz drugi odbywa się w Polsce – tym razem we Wrocławiu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Podobnie jak 10 lat temu, galę poprowadził Maciej Stuhr. Wydarzenie przyciągnęło niesamowitych gości z całego świata. Pierce Brosnan, Pedro Almodovar czy Małgorzata Szumowska to nazwiska ważne dla kinomaniaków.

Oprócz sław związanych z kinem pojawiły się także stałe bywalczynie ściankowych imprez. Monika Olejnik, Magda Mołek i Weronika Rosati. Dwie ostatnie panie przykuły uwagę swoimi stylizacjami.

Magda Mołek wybierając swoją sukienkę, nie była chyba do końca świadoma, na jakiego rodzaju imprezę się udaje. Granatowa tkanina w białe kropki i niezbyt formalny krój, to wybór dobry na skromny koktajl z okazji otwarcia butiku, ale za mało elegancki na rozdanie prestiżowych międzynarodowych nagród. W przeciwieństwie do Weroniki Rosati, która założyła cielistą sukienkę z wieloma prześwitami. Przy takim kroju, łatwe przekroczyć granicę przyzwoitości i dobrego smaku, ale tym razem Weronika wyglądała wyśmienicie.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Polskie gwiazdy na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz