Polskie fanki załamane zaręczynami Justina Biebera!Fanki na całym świecie muszą się pogodzić z przykrą prawdą, że ich idol już nie będzie do wzięcia. Jak podaje amerykański serwis TMZ, Justin Bieber (24 l.) właśnie się zaręczył. Wokalista oświadczył się swojej wybrance Hailey Baldwin (22 l.).

Urodzony w Kanadzie artysta odpoczywa właśnie na egzotycznych wakacjach na Bahamach. Poleciał tam ze swoją ukochaną, znaną modelką Hailey Baldwin. Jest ona córką znanego aktora i producenta filmowego, Stephena Baldwina. Para spotyka się dopiero od miesiąca, ale zdaniem znajomych piosenkarza, są dla siebie stworzeni. Justin i Hailey przyjaźnili się od lat.

Bieber poprosił swoją ukochaną o rękę w sobotę w restauracji na Bahamach. I choć sam gwiazdor ani jego wybranka nie potwierdzili tej informacji, wpisy rodziców Biebera w internecie są bardzo wymowne. „Dumny to mało powiedziane. Justin, jestem podekscytowany twoim nowym życiowym rozdziałem” – napisał ojciec piosenkarza.

Justin Bieber to znany na całym świecie piosenkarz, którego pokochały wszystkie nastolatki. Jego przeboje “Baby”, czy “Sorry” znalazły się na topie list przebojów. Najgłośniejszą do tej pory w mediach parę tworzył z piosenkarką Seleną Gomez, z którą niedawno się rozstał…
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Polskie fanki załamane zaręczynami Justina Biebera!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz