Polska Barbie pozuje w bieliźnie!Odkąd Anella pojawiła się w “Dzień Dobry TVN”” jest na ustach wszystkich. Pod artykułami na jej temat pojawia się mnóstwo komentarzy. Często nieprzychylnych. Gwiazda Instagrama absolutnie nie przejmuje się krytyką i wciąż wrzuca zdjęcia w skąpych stylizacjach.

Anella systematycznie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami na Instagramie. W wielu przypadkach są to bardzo odważne fotki. Prezentując swoje wdzięki dzieli internautów na zwolenników i przeciwników

Polska Barbie korzysta z popularności. I jak się okazało później, pobiera opłaty za przeprowadzenie wywiadu. Kiedy skontaktowaliśmy się z managerem Anelli zwanym “Dudu”, wycenił koszt przyjazdu, zakwaterowania i przeprowadzenia rozmowy na 3,5 tys złotych!. Warto zaznaczyć, że na płatne wywiady w show biznesie pozwalają sobie gwiazdy większego formatu.

Z tego, co można zaobserwować, Anella absolutnie nie przejmuje się falą hejtu. Potwierdzeniem tego są jej najnowsze zdjęcia.

Ponadto żywa Barbie odpowiada na wszystkie nieprzychylne komentarze, chcąc najprawdopodobniej zwalczyć internetowy hejt. – Moje życie , moje decyzje . Mogę być glonojadadem , karpiem i kim chcecie w Państwa ujęciu . Zwyczajnie te komentarze są nudne – skomentowała najnowsze zdjęcie.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Polska Barbie pozuje w bieliźnie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz