Polka została Miss Azji!Miss Azji 2016 została Monika Oseńko. W Libanie odbył się konkurs Miss Humanity. Modelka reprezentowała w konkursie Azerbejdżan. Jak wygląda? Miss Humanity nie jest tradycyjnym konkursem piękności. Oprócz urody kandydatki oceniane są pod kątem szeroko pojętej działalności na rzecz ludzkości. Zdobywczyni tytułu Miss Azji, reprezentująca Azerbejdżan Monika Oseńko, angażuje się społecznie jako ambasador organizacji zajmujących się prawami kobiet i równością płci.

Monika Oseńko z Polski została Miss Azji 2016

Monika Oseńko to pani przedsiębiorca, której życie zawodowe ściśle związane jest z Azerbejdżanem. W tym kraju angażuje się również społecznie, więc nie dziwi nas, że dostała propozycje reprezentowania Azerów w konkursie Miss Humanity 2016, gdzie oprócz urody oceniana jest działalność dobroczynna.

“Mimo że wiele kobiet ma wyższe wykształcenie i wydaje się, że robią kariery w biznesie, społecznie panuje bardzo duża presja na wczesne zamążpójście i założenie rodziny. Przez to główna rola kobiet sprowadza się do opieki na dziećmi” – mówiła Miss Azji Monika Oseńko w rozmowie z portalem gizycko.wm.pl.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Polka została Miss Azji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz