Policja zatrzymała Ryszarda Rynkowskiego!Wokalista był pod wpływem alkoholu. Wymachiwał bronią! Jak poinformowało dziś rano radio RMF FM, Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w jednym z miasteczek w kujawsko-pomorskim, w którym mieszka z rodziną. Wokalista od lat zamieszkuje w Zbicznie na Pojezierzu Brodnickim. To właśnie tam miało dojść do awantury, której finałem była nagła interwencja policji.

Służby miał wezwać jeden z członków rodziny Ryszarda Rynkowskiego. Po przyjeździe patrolu policyjnego na miejsce okazało się, że artysta nie tylko się awanturuje, ale także stoi przed domem wymachując…bronią! Rozzłoszczony wokalista groził, że nie zawaha się jej użyć. Po kilku minutach negocjacji Rynkowski się jednak uspokoił, wyrzucił pistolet i oddał się w ręce policji. Nikomu na szczęście nic się nie stało, choć podobno było o mały włos od tragedii.

Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez lokalnych policjantów i przewieziony do izby wytrzeźwień. Jak podają niektóre media, piosenkarz miał od lat posiadać pozwolenie na broń.

Super Express, relacjonując wydarzenie, podał nawet, że wokalista został już przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Pojawiły się też plotki, że powodem zajścia były kłopoty rodzinne artysty, który od jakiegoś czasu przestał być aktywny zawodowo i zniknął z krajowej sceny muzycznej. Sprawą pod nadzorem prokuratury zajęła się już brodnicka policja.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Policja zatrzymała Ryszarda Rynkowskiego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz