Policja na imprezie u Piotra Woźniaka-StarakaCóż to była za upojna noc! Do rezydencji Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.) i jego ukochanej Agnieszki Szulim (38 l.) w Konstancinie zjechały gwiazdy ze stolicy. Balowali tak głośno, że zdesperowani zaspani sąsiedzi wyszli na ulicę i próbowali odłączyć imprezowiczom prąd. Skończyło się interwencją policji.

Dla milionerów każda pora na zabawę jest dobra. Dlatego w nocy z niedzieli na poniedziałek, kiedy inni próbowali się wyspać przed początkiem pracowitego tygodnia, Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim (38 l.) bawili się w najlepsze. Odwiedzili ich znajomi, wśród nich Piotr Adamczyk (44 l.), Katarzyna Niezgoda (47 l.) oraz… były narzeczony Dody (32 l.), dziś przyjaciel Szulim, Emil Haidar (35 l.). Pojawili się też Magdalena Boczarska (38 l.) i jej chłopak Mateusz Banasiuk (31 l.).

Towarzystwo bawiło się tak dobrze, że w ogóle nie zważało na to, że ich impreza może przeszkadzać innym mieszkańcom Konstancina. Głośna muzyka, śmiechy i krzyki nie dawały w spokoju zasnąć sąsiadom Piotra i Agnieszki. Zrozpaczeni i bezsilni wyszli na ulicę w szlafrokach i próbowali nawet odłączyć rezydencję Staraka od prądu. W końcu niezbędna okazała się interwencja policji.

- Były dwie interwencje. Pierwsza o godz. 20.40 dotyczyła zakłócania ciszy. Osoba została pouczona. Druga interwencja miała miejsce o godz. 22.25 i dotyczyła tego samego, tym razem już ciszy nocnej – mówi nam komendant Jarosław Sawicki z Komendy Policji w Piasecznie.

Piotr nie był nawet w stanie rozmawiać z funkcjonariuszami. Wylegitymowany został więc ochroniarz milionera. Na szczęście dla sąsiadów goście Staraka i Szulim powoli zbierali się już do domów. Gospodarze odprowadzili ich więc do aut. Piotr resztkami sił przytulał i machał znajomym na pożegnanie.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Policja na imprezie u Piotra Woźniaka Staraka

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz