Pola Lis spotyka się ze znanym bramkarzemDziewczyny, narzeczone, kochanki, żony, a nawet “bliskie koleżanki” znanych piłkarzy, nie od dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. WAGs, jak nazywa się je w mediach, dzięki internetowej popularności zyskały możliwość robienia własnych “karier”, opartych głównie na wydawaniu pieniędzy partnerów w luksusowych butikach.

Choć większość “żon i dziewczyn” piłkarzy zajmuje się szeroko pojętym modelingiem – który niejednokrotnie ogranicza się do pozowania do zdjęć udostępnianych później na Instagramie – nie wszyscy sportowcy mają słabość do wysokich, szczupłych piękności. Niektórzy piłkarze, choć ciężko w to uwierzyć, wybierają partnerki obdarzone nieprzeciętnym intelektem, który cenią ponad urodę. Jednym z nich jest młody, obiecujący polski bramkarz, Kamil Grabara. 19-latek pomimo młodego wieku spełnia marzenie piłkarzy grających w polskiej Ekstraklasie. Bramkarz od dwóch lat zasila szeregi młodzieżowej kadry klubu angielskiej Premier League, FC Liverpoolu.

Z jego aktywności w mediach społecznościowych wynika, że młody bramkarz zauroczył się starszą córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Polą. Kamil prawdopodobnie wypatrzył córkę dziennikarzy na trybunach, ponieważ Pola, która pasjonuje się futbolem, często odwiedza stadion Anfield.

Są blisko, mają wspólne pasje, oboje są młodzi, więc to że się spotykają nie powinno nikogo dziwić – mówi nasze źródło. Podobno Kamil został już nawet przedstawiony znanym rodzicom Poli. Swoją drogą – ciekawe jak na to zareagował Tomasz Lis, który jest fanem Realu…

Para oficjalnie jeszcze nie potwierdziła swojej relacji, jednak sądząc po podpisach zdjęć zamieszczanych na Instagramie czy Twitterze, można wywnioskować, że nie planują ukrywać wzajemnej sympatii.

Zobaczcie, jak flirtują ze sobą w Internecie. Myślicie, że to coś poważnego, czy przelotna znajomość?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Pola Lis spotyka się ze znanym bramkarzem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz