Pogrzeb piosenkarki Kory na Powązkach w WarszawieTrwa pogrzeb Kory na warszawskich Powązkach. Urna z prochami legendarnej artystki i liderki zespołu Maanam spocznie w kwaterze „K” na Cmentarzu Wojskowym. Piosenkarkę żegna rodzina, przyjaciele i tłumy fanów. Na pogrzebie Kory pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Janusz Panasewicz, Artur Rojek, Magdalena Środa, Adam Sztaba czy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Trwa pogrzeb Kory. Ceremonia pogrzebowa odbywa się na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. W uroczystości uczestniczą tłumy osób, w tym wielu znanych artystów. Pojawili się m.in. Janusz Panasewicz, Artur Rojek, Stan Borys czy Adam Sztaba.

Podczas pogrzebu głos zabrał Kamil Sipowicz. W emocjonalnych słowach mąż piosenkarki przyznał m.in. że w trakcie choroby nowotworowej Kora przeszła piekło. Dodał także, iż ich miłość nie należała do najłatwiejszych, a wspólne życie było niekiedy bardzo burzliwe.

— Przez ostatni miesiąc, który był miesiącem wstrząsającym, był wspaniały, dramatyczny, tragiczny, Kora przeszła piekło. Ta choroba była czymś bardzo niszczącym, ale nigdy nie widziałem nikogo, kto miałby taką siłę życia (…) W ostatnim okresie robiła wszystko, by pokazać, że jest (…) do samego końca była bardzo aktywna, nie chciała się poddać, chciała żyć, kochała życie i nie bała się śmierci. Byliśmy z nią razem do końca — powiedział Sipowicz.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl
lg share en Pogrzeb piosenkarki Kory na Powązkach w Warszawie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz