Plany rodziny królewskiej na 2016 rok!Choć rok 2016 dopiero się zaczął, dla brytyjskiej rodziny królewskiej już jest on wyjątkowy. Dlaczego? Nie tak dawno pisaliśmy, o tym że syn Kate i Williama – George rozpoczął swoją naukę w przedszkolu Westacre Montessori w Norfolk. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował dwa zdjęcia małego George’a wykonane przez księżną Kate. Ale rok dopiero się zaczął. Przed królewską rodziną wiele obiecujących rocznic oraz zagranicznych wizyt.

Ten rok dla członków królewskiej rodziny zapowiada się obiecująco również z kilku innych powodów. Jakich? Rok 2016 okazuje się wyjątkowo istotny dla samej królowej Elżbiety, która 21 kwietnia będzie świętować swoje 90. urodziny. Choć okrągła rocznica będzie świętowana dopiero 10-12 czerwca, to już wiadomo, że będą to wyjątkowo huczne dni dla Brytyjczyków.

Przed tą podniosłą uroczystością córka Williama i Kate – Charlotte, 2 mają po raz pierwszy będzie świętować swoje pierwsze urodziny. William i Kate mają również wielkie plany związane ze służbowymi podróżami. Wiosną, para odwiedzi Indie. Znane jest również miejsce grudniowej wizyty Williama i Kate. W grudniu po raz pierwszy wspólnie zobaczą Nowy Jork.

Jubileusze również nie ominą księcia Karola. Zbliża się okrągła 40. rocznica założenia przez księcia organizacji charytatywnych (The Prince’s Charities), które przyciągają ok. 100 mln funtów rocznie. Za pośrednictwem funduszu The Prince’s Trust Youth Charity wspomaga ambitną młodzież. Rok 2016 z pewnością będzie niezwykle obiecujący dla królewskiej rodziny. A osobom śledzącym ich życie – bez wątpienia pełen powodów do dyskusji. Być może 2016 przyniesie również coś nieoczekiwanego?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Plany rodziny królewskiej na 2016 rok!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz