Pippa Middleton zaręczona!Młodsza siostra księżnej Cambridge Philippa “Pippa” Middleton oraz finansista James Matthews ogłosili we wtorek swoje zaręczyny – podała agencja Associated Press. Ślub ma odbyć się w 2017 roku. Para potwierdziła plotki, które krążyły po ukazaniu się w prasie zdjęcia 32-letniej Middleton, która na lewej ręce miała pierścionek z diamentem. W Wielkiej Brytanii, odwrotnie niż w Polsce, pierścionek zaręczynowy zwyczajowo nosi się właśnie na lewej ręce.

Księżna “absolutnie zachwycona”

Jak podaje AP, 40-letni Matthews oświadczył się podczas wycieczki, na którą para udała się do Krainy Jezior – znanego miejsca wypoczynkowego w północno-zachodniej Anglii. Starsza siostra przyszłej panny młodej księżna Kate oraz jej małżonek książę William oświadczyli, że są tą wiadomością “absolutnie zachwyceni” – podał pałac Kensington, w którym mieszka brytyjska para książęca. Według AP zdaniem ojca sióstr Michaela Middletona zaręczeni “są wspaniałą parą”, a on sam życzy im “wspólnego szczęścia”.

Jak zauważa agencja, Philippa Charlotte “Pippa” Middleton zaczęła być powszechnie rozpoznawalna w 2011 roku, gdy pełniła rolę świadkowej na ślubie siostry; ceremonię nazywaną “ślubem stulecia” transmitowano wówczas do 180 państw.
Żródło info i foto: tvn24.pl
lg share en Pippa Middleton zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz