Pippa Middleton jest w ciąży?!Czyżby rodzina królewska naprawdę miała się powiększyć? Jeszcze niedawno plotkowano, że Kate Middleton jest w trzeciej ciąży. Teraz pojawiły się informacje, że to nie ona, ale jej młodsza siostra, spodziewa się dziecka. Zagraniczne media przekonują, że Pippa Middleton jest w ciąży. To będzie chłopiec czy dziewczynka?

Jeszcze niedawno brytyjskie media rozpisywały się na temat rzekomej ciąży Kate Middleton. Wszystko przez nagły pobyt żony księcia Williama w szpitalu. Książęca para nie potwierdziła jednak tych plotek. Teraz okazuje się, że faktycznie, ich rodzina powiększy się. Jednak to nie księżna Kate jest w ciąży, ale jej siostra, Pippa.

Takie informacje podał serwis Woman’s Day Australia. Według informatora serwisu, Pippa Middleton miała zajść w ciążę podczas miesiąca miodowego. Przypomnijmy, że siostra księżnej Kate w maju po raz drugi wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest przystojny milioner, James Matthews. Para na razie nie potwierdziła oficjalnie tych doniesień. Nie wiadomo także, jakiej płci będzie dziecko Pippy Middleton. Informator serwisu sugeruje jednak, że siostra księżnej Kate urodzi dziewczynkę.
Źródło info i foto: onet.pl
lg share en Pippa Middleton jest w ciąży?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz