Pippa Middleton i książę Harry są parą?!Pierwsze plotki o romansie księcia Harry’ego (31 l.) i Pippy Middleton (32 l.) pojawiły się zaraz po ślubie Kate Middleton (32 l.) i księcia Williama. Teraz za sprawą magazynu OK! nabierają rumieńców.

Brzmi jak opowieść z filmu? Książę poznaje cudowną kobietę, a jej siostra zakochuje się w jego bracie? Być może właśnie tak było, informatorzy tabloidu twierdzą, że seksualne napięcie towarzyszyło Pippie i Harry’emu od początku ich znajomości, jednak ze względu na swoje rodzeństwo trzymali swoje uczucia na wodzy.

Siostra księżnej i książę próbowali zabić rodzące się w nich uczucia, próbowali szczęścia u boku innych, jednak… nigdy go nie zaznali. Gdy tej jesieni Harry rozstał się z Cressidą Bonas, a Pippa z Nico Jacksonem, było pewne, że ta dwójka spotka się jeszcze na niejednej randce. Wierząc magazynowi Ok! romans księcia i panny Middleton trwa trzy miesiące. To Pippa jako pierwsza zaproponowała spotkanie i odwiedziła księcia ubrana w obcisłe jeansy i luźny top.

“Harry rozpalił świece i puszczał nastrojową muzykę, czyli Adele, Ellie Goulding, Bruno Marsa. Sączyli wino, jedli carbonarę, którą przygotował sam książę” – zdradza informator.

Od tego momentu podobno Pippa odwiedziła Harry’ego jeszcze parę razy.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Pippa Middleton i książę Harry są parą?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz