Piotr Żyła zabrał głos odnośnie kryzysu w jego małżeństwie!Piotr Żyła po zakończeniu Pucharu Świata 2017/2018 w skokach narciarskich zabrał głos w sprawie swoich małżeńskich problemów. Ocenił, że cała sytuacja nie miała większego wpływu na jego formę.

- Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą – powiedział Żyła w rozmowie z “Super Expressem”.

Dopytywany, czy miało to wpływ na jego dyspozycję, powiedział: – Nie wiem… Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. Było jak było.

Piotr Żyła: żona poinformowała o zdradzie

Przypomnijmy, że cała sprawa wyszła na jaw po igrzyskach olimpijskich 2018 w Pjongczangu. Justyna Żyła, żona skoczka, poinformowała na swoich profilach na portalach społecznościowych, że mąż zostawił ją i dzieci dla kochanki. Piotr Żyła zakończył sezon Pucharu Świata na 16. miejscu. Nie znalazł się w składzie skoczków na olimpijski konkurs, w którym Polacy zdobyli brązowy medal. Z drużyną zdobył za to brąz mistrzostw świata w lotach narciarskich.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl
lg share en Piotr Żyła zabrał głos odnośnie kryzysu w jego małżeństwie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz