Piotr Żyła komentuje rozstanie z żoną!W miniony weekend w mediach pojawiła się wiadomość o poważnym kryzysie w związku Justyny i Piotra Żyłów. Żona skoczka narciarskiego na portalu społecznościowym opublikowała wpis, w którym oznajmiła, że sportowiec zostawił ją i dzieci dla innej kobiety. Sytuację tę skomentował teraz reprezentant Polski na swoim profilu na Facebooku.

Piotr Żyła zaprzeczył pogłoskom, że powodem rozpadu jego małżeństwa była inna kobieta. Reprezentant Polski potwierdził, że z domu wyprowadził się już jakiś czas temu, a właściwie został do tego zmuszony. Żyła chciał też ponoć dojść do porozumienia ze swoją żoną. Skoczek narciarski zapewnił także, że dzieci oraz ich dobro są dla niego najważniejsze. Poprosił także o uszanowanie prywatności jego najbliższych.

- No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem – napisał na swoim profilu na Facebooku Piotr Żyła (pisownia oryginalna)
Źródło info i foto: onet.pl
lg share en Piotr Żyła komentuje rozstanie z żoną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz