Piotr Woźniak-Starak zabiera Agnieszkę Szulim w egzotyczną podróż!Najbardziej oczekiwany ślub w show-biznesie odbędzie się dopiero latem. Na razie miliarder zabiera prezenterkę w romantyczną podróż w tropiki. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zaręczyli się na balu TVN na początku września. Ślub będzie jednak znacznie później, niż się wszyscy spodziewali.

– Wesele z wielką pompą można zorganizować tylko latem. Święta Bożego Narodzenia może i są magiczne, ale trudno wybrać odpowiednią suknię. Poza tym nie można bawić się w ogrodzie na świeżym powietrzu – mówią nam znajomi narzeczonych. Co prawda podobno Piotr nie może się już doczekać, kiedy Agnieszka będzie jego żoną, ale dał się przekonać, że na urządzenie imprezy na najwyższym poziomie po prostu potrzeba sporo czasu. – To wesele na pewno przejdzie do historii. Będzie mnóstwo gości, a oprawa przebije wszystko, co do tej pory widzieli polscy milionerzy – mówi nam znajomy bogacza.

Przygotowania trwają, ale na ich efekt trzeba będzie poczekać aż do sierpnia. Na razie Piotr Woźniak-Starak troszczy się, by do jego związku z Agnieszką nie wkradła się nuda i rutyna.

– Piotr zabiera Agnieszkę w podróż. Wyjeżdżają tuż po świętach i nie będzie ich prawie miesiąc. Agnieszka nie prowadzi TVN-owskiej imprezy sylwestrowej i ma dłuższą przerwę w pracy. Chce odpocząć i porządnie zregenerować siły. W tym sezonie prowadziła przecież aż trzy programy i jest naprawdę wyczerpana – mówi nam znajomy gwiazdy.

Dokąd wybierze się bajecznie bogata para? – Na pewno wybiorą jakieś ciepłe tropikalne wyspy. Być może będą to Bahamy. Ale ostateczną decyzję zamierzają podjąć w ostatniej chwili. W końcu kto jak kto, ale oni mogą sobie pozwolić na spontaniczność – twierdzi nasz informator.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Piotr Woźniak Starak zabiera Agnieszkę Szulim w egzotyczną podróż!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz