Piotr Woźniak-Starak już spotyka się z nową dziewczyną!Super Express dwa dni temu zaskoczył informacją o rzekomym odwołaniu zaplanowanego na lato tego roku ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Podobno rodzina miliarderów wzięła sobie do serca opinie przyjaciółki domu, Bogumiły Wander, która wytyka Agnieszce niski poziom intelektualny i interesowność. Na łamach tabloidu była prezenterka TVP przestrzegała Staraków przed Szulim, która, jej zdaniem, chce poślubić ich syna tylko dla pieniędzy, a nie dla jego “charyzmy”.

Wprawdzie Piotr starał się dementować te plotki, zamieszczając w sieci zdjęcie Szulim z czułym podpisem “żońcia”, jednak Super Express podtrzymuje swoją wersję.

Agnieszka w środę wyleciała do Azji, gdzie poprowadzi nowy ambitny program TVN-u pt. Azja Express. Będzie on polegał na tym, że bogaci będą się bawić w biednych – celebrytki zostawią w hotelu swoje torby Louis Vuitton i spróbują przeżyć za 1 euro dziennie.

Piotr, niestety, nie znalazł czasu, by odprowadzić żoncię na lotnisko. Zdaniem tabloidu, to zły znak. Zwłaszcza w świetle późniejszych wydarzeń.

Nie minęło kilka godzin, a Piotr już spotkał się z inną. Milioner zabrał młodszą od Agnieszki, atrakcyjną blondynkę do jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Bywał tam wielokrotnie także z Agnieszką – relacjonuje tabloid. Zadbał jednak o to, by spotkanie było intymne. Wybrali mniejszą salkę w restauracji, usiedli tylko we dwoje, a spokoju pary pilnowała ochrona milionera. Było widać, że między tym dwojgiem coś iskrzy. Dziewczyna pokładała głowę na ramieniu Piotra, a on ją obejmował. Po północy wyszli z restauracji, trzymając się za ręce. Wsiedli do limuzyny i odjechali w siną dal…

Agnieszka powinna się niepokoić? Trudno będzie jej znaleźć kolejnego chłopaka z taką charyzmą.
Żródło info: Pudelek.pl
lg share en Piotr Woźniak Starak już spotyka się z nową dziewczyną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz