Piotr Adamczyk zakochany we włoskiej aktorce?Ma opinię amanta i wystarczy, że pojawi się na planie nowego filmu, a już wszyscy się zastanawiają, z kim będzie romansował. Tak jest i tym razem. Piotr Adamczyk (46 l.) dostał rolę we włoskim serialu „Imię róży” i od razu pojawiły się plotki, że wpadła mu w oko włoska piękność Greta Scarano

Angaż we włoskim serialu realizowanym na podstawie powieści Umberto Eco to dla Piotra Adamczyka wielki międzynarodowy sukces. Polak wciela się w postać mnicha Seweryna i pracuje u boku takich sław jak John Turturro (61 l.) i Rupert Everett (59 l.). Ale w serialu gra również piękna Greta Scarano (32 l.). Włoszka ma opinię jednej z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, a o jej kobiecym magnetyzmie krążą legendy.

Media od razu zaczęły więc spekulować, że jej wdzięki nie są obojętne również Piotrowi. Skontaktowaliśmy się z aktorem, ale odmówił rozmowy o swoich uczuciach. Tak czy inaczej, na platonicznym zauroczeniu chyba się skończy, Greta Scarano jest bowiem zajęta. Spotyka się z włoskim aktorem Michele Alhaique (39 l.).
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Piotr Adamczyk zakochany we włoskiej aktorce?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz