Piotr Adamczyk oświadczył się swojej partnerce?!Piotr Adamczyk (46 l.) znów zakochał się na zabój? Aktor właśnie przedstawił rodzicom swoją wybrankę. Kto wie, być może niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Sprawa wygląda naprawdę poważnie. Teraz wszystko zależy od… mamy aktora.

Prezentacja ukochanej odbyła się podczas eleganckiej kolacji. Nie jest tajemnicą, że Adamczyk bardzo liczy się ze zdaniem swojej mamy. Sądząc po minach zebranych, wszystko poszło dobrze i aktor może liczyć na przychylność ze strony rodziców. Być może niedługo zostaną oni nawet teściami uroczej blondynki, bo na jej serdecznym palcu widać było błyskotkę, coś jak pierścionek zaręczynowy!

Poprzednie małżeństwo Piotra Adamczyka – z Kate Rozz (38 l.) – rozpadło się zaledwie po roku, a modelka przyznała w jednym z wywiadów, że to był „burzliwy związek”.

Ostatnio media spekulowały, że Adamczyk związał się z piękną Gretą Scarano (32 l.). Włoszka ma opinię jednej z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, a o jej kobiecym magnetyzmie krążą legendy. Polski aktor spotkał się z nią na planie jednego z seriali.

Okazuje się jednak, że Greta jest zajęta. Spotyka się z włoskim aktorem Michele Alhaique (39 l.). Teraz, jak widać, aktor znalazł sobie nowa sympatię. Czy zdecyduje się na drugi w życiu ślub? To zapewne okaże się już wkrótce.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Piotr Adamczyk oświadczył się swojej partnerce?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz