Pierwszy kryzys w małżeństwie Majdanów?Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) sporo czasu spędzają razem. W końcu nie tylko wspólnie mieszkają, ale i pracują. Czy to nie za wiele? Podobno dochodzi już między nimi do zgrzytów…

Razem w pracy, razem w życiu. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, odkąd pracują nad nowym programem, są nierozłączni! Para często wyjeżdża teraz za granicę, aby kręcić materiały do show, które ma mieć charakter podróżniczy i poradniczy. Czas spędzają w samolotach i hotelach.

Ostatnio byli w Azji.Taki tryb życia okazuje się jednak mieć także swoje wady. W idealnym dotąd związku pojawiają się nieporozumienia…

- Małgosia chce wycinać z programu sceny ich sprzeczek. Produkcja odwrotnie: uważa, że podniosą oglądalność. A Radek daje wolną rękę produkcji. Na tym tle dochodzi między nimi do scysji – zdradza “Rewii” jeden z pracowników TVN.
Taka różnica zdań miała miejsce podczas niedawnej sesji dla jednego z magazynów o życiu gwiazd. Zorganizowano ją w Dubaju z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu. Poszło o fotografie.

- Dla mnie nie musiały być aż tak idealne, ale wiem, że dla Małgosi tak – przyznał były sportowiec.

- Gdy z partnerem się nie tylko mieszka, ale i pracuje, to nawet nie ma się komu po pracy zwierzyć z problemów – zauważa znajoma pary.

Czy nie zapłacą za to zbyt wysokiej ceny? Wiele związków, w których partnerzy łączyli pracę i dom, rozpadło się.

- Myślę, że rozstanie im nie grozi. Ale dla dobra ich uczucia lepiej by było,gdyby spędzali więcej czasu oddzielnie. Bo inaczej mogą coraz częściej puszczać im nerwy – twierdzi informatorka.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Pierwszy kryzys w małżeństwie Majdanów?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz