Pierwsze wspólne święta Meghan Markle i księcia Harry’egoZaręczyny księcia Harry’ego i Meghan Markle wciąż budzą ogromne emocje, zwłaszcza że do ślubu pary zostało już tylko niecałe pół roku. Aktorka powoli wdraża się w książęce obowiązki – dla ukochanego musiała zrezygnować z dotychczasowej pracy i roli ambasadorki ONZ, by rozpocząć działalność charytatywną u boku przyszłego męża. Niedawno towarzyszyła mu podczas spotkania z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS.

Media wciąż skupiają się jednak na tym, jak Meghan i Harry łamią kolejne punkty funkcjonującej od lat królewskiej etykiety. Choć aktorka jeszcze formalnie nie należy do rodziny, dostała pozwolenie na spędzenie z narzeczonym świąt Bożego Narodzenia w wiejskiej rezydencji Elżbiety w Sandringham.

W poniedziałek, w towarzystwie królowej, księcia Williama i księżnej Kate wybrała się do kościoła, przykuwając uwagę swoją stylizacją. Tym razem postawiła na płaszcz marki Sentaler za około 5 tysięcy złotych, do którego dobrała kozaki z metką Stewart Weitzman za kolejne 4 tysiące. Look uzupełniał kapelusz i modna torebka od Chloe za 6 tysięcy złotych.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Pierwsze wspólne święta Meghan Markle i księcia Harryego

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz