Pierwsza rocznica ślubu StarakówAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak nie zwlekali zbyt długo ze ślubem. Rok po romantycznych zaręczynach powiedzieli sobie „tak” w obecności rodziny i najbliższych. Do Wenecji zjechały również polskie gwiazdy, które chciały dzielić ten wyjątkowy dzień z nowożeńcami. 27 sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak wraz z mężem świętują pierwszą rocznicę swojego ślubu.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak poznali się podczas Balu Fundacji TVN w 2014 roku. Piękna dziennikarka od razu wpadła w oko zamożnemu producentowi filmowemu. Piotr Woźniak-Starak nie miał wątpliwości, że to właśnie ona jest tą jedyną, przy której chce się zestarzeć. Dlatego równo rok później, na kolejnej edycji Balu Fundacji TVN, uklęknął przed nią i poprosił ją o rękę. Celebrytka nie wahała się ani chwili i od razu powiedziała „tak” nie kryjąc ogromnego zaskoczenia. Zgromadzeni goście długo oklaskiwali ich namiętny pocałunek i pospieszyli z gratulacjami.

Zakochani nie zwlekali ze ślubem. Niemal od razu rozpoczęli przygotowania do tej pięknej uroczystości. Para do ostatniej chwili trzymała wszystko w sekrecie. Jednak 27 sierpnia 2016 roku media dowiedziały się, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak będą ślubowali sobie miłość aż po grób w Wenecji. Na uroczystość zaproszono rodzinę i przyjaciół, a także znane osoby ze świata show-biznesu. Do Wenecji przybył m.in. Edward Miszczak, Nergal, Sebastian Kulczyk czy też Magdalena Boczarska z partnerem, Mateuszem Banasiukiem. Media społecznościowe błyskawicznie zapełniły się zdjęciami z tej bajkowej uroczystości.

Agnieszka Woźniak-Starak tego dnia pojawiła się w pięknej, białej sukience projektu Bizuu. Niedawno celebrytka postanowiła ją sprzedać. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc bezdomnym psom i kotom, które czekają na adopcję. Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała również dwie inne kreacje. Gwiazda TVN-u na weselu wystąpiła m.in. w ogniście czerwonej sukni, która również pochodziła z kolekcji Bizuu.

Agnieszce i Piotrowi składamy szczere gratulacje z okazji 1. rocznicy ich ślubu!
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Pierwsza rocznica ślubu Staraków

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz