Piersi Salmy Hayek zachwycają?!Kilka lat temu Salma Hayek (49 l.) (co?! 49 lat?!) opowiadała o cudzie, który stał się jej udziałem. Chodziło o piersi. Młodziutka Salma miała mały biust, z tego powodu spotykały ją nieprzyjemności. Zdarzało się jej słyszeć niemiłe komentarze i żarty na swój temat. Przyszła gwiazda pomodliła się więc o większe piersi.

- Ja i mama zatrzymałyśmy się w kościele podczas wycieczki z domu do Meksyku – wspominała Salma. – Weszłyśmy do środka i pomodliłam się o cud.

- Wsadziłam ręce do wody święconej i powiedziałam: “Boże, daj mi jakieś piersi”. I Bóg mnie posłuchał. W ciągu kilku miesięcy zaczął mi rosnąć biust, jak to u nastolatek i jestem bardzo zadowolona z tego, jak rozwijał się później.

Czy to cud, czy po prostu dojrzewanie, efekt jaki jest – każdy widzi. Oficjalnie Hayek nosi stanik w rozmiarze 80 C, ale patrząc na najnowsze zdjęcia mamy wrażenie, że albo wydarzył się kolejny cud, albo internet kłamie. Aktorka dba o swój dekolt i zawsze pięknie go eksponuje. Tym razem oprawę stanowiła różowa sukienka.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Piersi Salmy Hayek zachwycają?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz