Piękna polska sędzia piłkarska podbija Instagram!20-letnia Karolina Bojar to sędzia piłkarska, która cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Dziewczyna (oprócz ciekawej pasji) jest niezwykle piękna. Przyjęło się, że sędziowaniem meczów piłkarskich zajmują się głównie mężczyźni. Jednak co ciekawe, interesuje się tym coraz więcej kobiet! W gronie najbardziej popularnych młodych polskich sędzin piłkarskich jest 20-letnia Karolina Bojar.

Zachwycają się nią nie tylko kibice i polskie media, ale także zagraniczne portale. I nic dziwnego. Dziewczyna nie dość, że zdolna, to jeszcze wyjątkowo urodziwa. Bojar sędziuje mecze w niższych ligach w woj. małopolskim. Bywa także w TVN24, gdzie wypowiada się jako ekspert. Jak sama zapewnia, uwielbia to robić.

W sędziowaniu najbardziej pociąga mnie adrenalina i wyzwanie. Żaden mecz nie jest taki, jak poprzedni. Nie ma tutaj rutyny, szarej codzienności. Nie można niczego zaplanować od A do Z i właśnie to jest najfajniejsze – mówiła niegdyś w TVN 24.

Zatem trzymamy kciuki za rozwój jej kariery!
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Piękna polska sędzia piłkarska podbija Instagram!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz