Piękna Polka robi karierę za granicą! Kto to taki?Ma 24 lata, 168 centymetrów wzrostu i waży 47 kilogramów. Jest Polką i nazywa się Tamara Behler, ale prawdziwą karierę robi za granicą jako Caprice Castillo – seksowna i ponętna modelka, która nie boi się nagości. Jej boskim ciałem mogli ostatnio zachwycać się holenderscy miłośnicy Playboya. Tamara odkryła przed nimi swoje wszystkie atuty!

Na szczęście nie wszystko stracone, bo widokiem skąpo odzianej Caprice Castillo (wymiary: 86/60/88) mogą się teraz delektować polscy czytelnicy CKM-u. Modelka właśnie pojawiła się na okładce tego popularnego magazynu dla panów.

Jak mówi o sobie Caprice, jest wszechstronnie uzdolniona. Uwielbia pozować, kocha swoją kobiecość i seksualność. Chętnie bierze udział w komercyjnych sesjach i lubi pracować ze zdolnymi fotografami, których nie onieśmielają jej wdzięki. Ale to nie koniec niespodzianek!

Jeśli pomyśleliście, że Caprice to tylko ładna buzia i zgrabne ciało, to jesteście w błędzie. Dziewczyna jest doświadczonym muzykiem – gra na wiolonczeli i ma znakomity słuch. Caprice to prawdziwy wulkan energii, połączenie artystycznej duszy z pikantnym temperamentem.
Żródło info i foto: fakt.pl
lg share en Piękna Polka robi karierę za granicą! Kto to taki?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz