Piękna Kendall Jenner na festiwalu filmowym w Cannes!Kendall Jenner pojawiła się na imprezie marki Chopard w Cannes. Modelka zachwyciła kreacją, ale to fakt, z kim przyszła, zrobił na nas większe wrażenie.

Kendall Jenner to kolejna modelka, która wybieg zamieniła chwilowo na czerwony dywan w Cannes. Ostatnio zachwycaliśmy się jej nietuzinkową kreacją, a okazuje się, że siostra Kim Kardashian nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa. Na wczorajszą imprezę luksusowej marki Chopard Jenner pojawiła się w kolejnej bardzo oryginalnej sukni. Beżowa, inkrustowana kryształami i zdobiona piórami suknia od Eliego Saaba sprawiła, że Kendall prezentowała się na czerwonym dywanie jak bogini.

Dużo ciekawszy od tej pięknej kreacji jest jednak fakt, że modelka na imprezę przyszła w dość osobliwym towarzystwie. Poza mamą (i menadżerką) Kris Jenner, towarzyszył jej bowiem także… Scott Discik, był partner jej najstarszej siostry Kourtney i ojciec jej trójki dzieci.

O zażyłych relacjach Kendall i Scotta często piszą amerykańskie tabloidy, jednak sami zainteresowani zawsze podkreślali, że łączy ich tylko przyjaźń i są dla siebie jak rodzeństwo. Plotkom o romansie pary z pewnością będzie jednak sprzyjał fakt, że Disick na galę nie zabrał ze sobą swojej nowej dziewczyny, łudząco zresztą podobnej właśnie do Kendall Jenner. Jakby tego było mało, para wyszła z imprezy razem, trzymając się za ręce!
Żródło info i foto: polki.pl
lg share en Piękna Kendall Jenner na festiwalu filmowym w Cannes!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz