Piękna Jessica Alba obchodzi 35. urodziny!Od lat wybierana w różnych plebiscytach najpiękniejszą kobietą świata Jessica Alba kończy dziś 35 lat. Amerykańska aktorka meksykańskiego pochodzenia, która uchodzi też za niezwykle seksowną szczyci się tym, że nigdy nie zagrała rozbieranej sceny w filmie. W kontrakcie ma zawsze zapewnioną dublerkę. Nie bierze też udziału w nagich sesjach zdjęciowych.

Sporą część dzieciństwa Alba spędziła w szpitalach z powodu chronicznej astmy i nawracających zapaleń płuc. O aktorstwie marzyła podobno od 5. roku życia. W pierwszych latach kariery popularność przyniosła jej rola w serialu Cień anioła Jamesa Camerona. Szerokiej publiczności znana jest dziś najlepiej z występów w głośnych produkcjach: Sin City: Miasto grzechu, Fantastyczna czwórka, czy z horroru Oko. Ma na koncie kilka mniej znaczących nagród i kilka Złotych Malin (m.in za Maczetę, Walentynki).

Nie polega jednak tylko na swoim talencie aktorskim. Ma firmę produkującą ekologiczne kosmetyki dla niemowląt, na których zarobiła już… 200 milionów dolarów. Alba jest żoną producenta filmowego i telewizyjnego Casha Warrena. Mają dwie córki: 7-letnią Honor Marie i 4-letnią Haven Garner.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Piękna Jessica Alba obchodzi 35. urodziny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz