Piękna dziewczyna Bartka Kapustki!Po meczu Polska – Irlandia Płn. cały świat się nim zachwyca. Bartek Kapustka ma zaledwie 19 lat i jest pomocnikiem reprezentacji Polski. Zawodnik biało-czerwonych był najlepszym piłkarzem pierwszego meczu Polski na Mistrzostwach Europy. I robi spektakularną karierę. W ciągu trzech lat z juniorów Cracovii stał się zawodnikiem kadry narodowej. Jest wielu bardziej dojrzałych, bardziej znanych piłkarzy, a jednak selekcjoner postawił na młodość i spontaniczność i postawił na Bartka Kapustkę.

Dlaczego został wybrany? Może dlatego, że sam Adam Nawałka był tylko o rok starszy od Kapustki, kiedy pojechał na mistrzostwa świata w Argentynie. Grał wtedy ze Zbigniewem Bońkiem, a teraz dał szansę Kapustce i bardzo w niego wierzył, gdy inni pytali, czemu Bartek zagrał w podstawowym składzie, dzięki czemu jest jak do tej pory najmłodszym piłkarzem tej imprezy, który wyszedł na boisko.

Dziewczyna Bartosza Kapustki!

A kim prywatnie jest Bartosz Kapustka? Jego dziewczyną jest Klaudia Adamczyk. To nowa polska WAGs. Jest modelką i pochodzi z Krakowa. Kapustka i Adamczyk pierwszy raz oficjalnie pokazali się jako para na balu “Piłki Nożnej”. Dziewczyna Kapustki bierze udział w sesjach fotograficznych i chętnie dzieli się ich efektami na Instagramie. Nie boi się odważnie pokazywać swoje ciało. Myślicie, że będzie z niej przyszła Anna Lewandowska czy Sara Boruc?
Żródło info i foto: Party.pl
lg share en Piękna dziewczyna Bartka Kapustki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz