Penelope Disick ma już własną torebkę HermesDzieci gwiazd często chcąc nie chcąc są takimi samymi gwiazdami, jak ich znani rodzice. A w szczególności te, które biorą udział w rodzinnym reality show! Wczoraj fotoreporterzy przyłapali Kourtney Kardashian, która odwodziła swoje dzieci na zajęcia muzyki. Naszą uwagę zwróciła jej córeczka, Penelope Disick. Jesteście ciekawe dlaczego?

Ta dziewczynka ma dopiero trzy lata, a już “paraduje” z własną torebką od Hermesa! Dziewczynka trzymała z ręce małą różową Kelly Bag. Ceny tych kultowych torebek zaczynają się na kilku i kończą na kilkuset tysiącach dolarów! Czy jest to więc odpowiedni dodatek dla dziecka? Raczej nie, ale jak to mówią – kto bogatemu zabroni…

Czyżby panna Disick pozazdrościła swojej kuzynce, North West, kosztownego stylu? Do tej pory to właśnie Nori była najmodniejszym dzieckiem w rodzinie (i chyba całym show biznesie!), ale być może już niedługo się to zmieni… Tytuł może odebrać jej już niedługo nie tylko Penelope, ale również jej nowo narodzony brat, Saint.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Penelope Disick ma już własną torebkę Hermes

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz