Peja znów został ojcem!Peja został ojcem po raz drugi. Raper i uczestnik programu “Agent Gwiazdy 3″ pochwalił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Jakiej płci jest drugie dziecko muzyka?

Ryszard “Peja” Andrzejewski (41 l.) dotychczas trzymał się z dala od show-biznesu, skupiając się raczej na karierze w branży hip-hopowej. Tym większe zdziwienie wywołał udziałem w celebryckim programie “Agent Gwiazdy 3″, emitowanym w TVN. Od jakiegoś czasu media coraz wnikliwej obserwują pozamuzyczne życie rapera. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Peja oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka. W czwartek, 8 marca raper pochwalił się na swoim Facebooku informacją o narodzinach syna. Podał przy okazji imię, jakie dostałą jego druga pociecha.

“Dziś o 20:50 na świat przyszedł nasz synek – Hugo” – napisał szczęśliwy ojciec.

To drugie dziecko rapera. W 2013 roku Peja i jego żona, Paulina Stefańska, zostali rodzicami Lilii. Świeżo upieczeni rodzice są sześć lat po ślubie, pobrali się w 2012 roku.

Wcześniej muzyk związany był z Moniką, z którą poznał jeszcze w latach 90. Po kilku latach małżeństwa para rozwiodła się.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Peja znów został ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz