Peja szczerze o chorobie alkoholowejRyszard Andrzejewski, czyli Peja udzielił bardzo szczerego wywiadu. W rozmowie z Bartkiem Czyżewskim opowiedział o swojej walce z alkoholizmem.

Trwało to lat prawie 20 od pierwszych eksperymentów z alkoholem, to jest podstępna choroba, która potrafi otumanić człowieka na lata. Najczęściej ludzie przychodzą po pomoc wtedy, kiedy nie są w stanie kontrolować swojego picia, ponieważ alkohol zawładnął nimi całkowicie. Picie, kac, wychodzenie z kaca. Łapanie siły na dalsze picie i taka betoniara, w której kręciłem się przez lata. Alkohol zawsze był remedium na problemy, troski, na radości. Regulował wszystkie stany emocjonalne, jak było za dobrze też trzeba było się napić – wyznał.

Peja powiedział dlaczego sięgnął po alkohol. Okazuje się, że od tego momentu rozpoczęła się też jego kariera.

Kompensowałem sobie alkoholem różne braki, brak pewności siebie, nieumiejętne komunikowanie się z innymi, alkohol mnie rozluźniał, sprawiał, że byłem towarzyski i potrafiłem się otworzyć i zrobić przy okazji karierę rapera – dodał.

Wokalista nie bał się mówić o swoim problemie, dlatego też nagrał jeden utwór, w którym opisał swoje przykre doświadczenia.

‘Pozwól mi żyć’ jest utworem wspominkowym, odzwierciedlającym moje stany emocjonalne związane z nadużywaniem alkoholu. Jeżeli prowadzisz niehigieniczny tryb życia, który powoduje, że większość obszarów zajmuje i niszczy alkohol i przeszkadza ci w realizowaniu marzeń i celów i zmienia twoje życie na gorsze, pojawiają się refleksje – powiedział.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Peja szczerze o chorobie alkoholowej

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz