Paweł Cattaneo z “Warsaw Shore” przeszedł niesamowitą metamorfozę!Paweł Cattaneo był jednym z najbardziej niepokornych uczestników w historii Warsaw Shore. Znany z zamiłowania do przelotnych romansów i przypadkowego seksu imprezowicz szybko rozkochał w sobie jedną z uczestniczek programu, Ewelinę. Niedługo po pierwszych pocałunkach Paweł i Ewelina zostali parą, co okazało się fatalnym pomysłem. Związek zdecydowanie należał do burzliwych, para rozstawała się i wracała do siebie niemal po każdej kłótni, których w kulminacyjnym momencie było nawet kilka dziennie. Okazało się, że ognisty kochanek nie zostawia swojego łóżkowego temperamentu dla swojej partnerki, a chętnie wznieca ogień na mieście. Informacje szybko dotarły do Eweliny, która w odwecie przespała się z napotkanym na imprezie chłopakiem.

Podczas jednej z imprez w domu Warsaw Shore pojawiła się nowa uczestniczka, Klaudia oraz chłopak, z którym kiedyś przespała się Ewelina by zrobić Cattaneo na złość. W trakcie alkoholowego upojenia doszło do jednoznacznej sytuacji pomiędzy programowym playboyem, a seksowną blondynką Klaudią. Ewelina nie wytrzymała ciśnienia i w odwecie usiadła na kolanach byłemu kochankowi. Kiedy Paweł zobaczył co wyprawia jego eks-dziewczyna, zrzucił ją z kolan chłopaka i popchnął na ziemię. Gdy już leżała uderzył ją w twarz i powiedział, że “jest szmatą”.

Dziś Paweł Cattaneo rozpisuje diety i układa program ćwiczeń dla zdesperowanych kobiet. Były uczestnik Warsaw Shore nie zdecydował się jednak kontynuować kariery w ringu. Zamiast tego zamieszcza na swoim profilu na Instagramie złote myśli oraz zdjęcia kobiet, które schudły dzięki jego programom treningowym.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Paweł Cattaneo z Warsaw Shore przeszedł niesamowitą metamorfozę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz